Steny budov

NEXNOVO Technology sa zameriava na výskum a vývoj priehľadnej LED zobrazovacej technológie. Vytvorili sme (dokončili) veľa úspešných projektov na verejných miestach ako Blue Shore financial, Primark, IMAX a pod. Priehľadný LED panel NEXNOVO má vyššiu priehľadnosť, ktorá nemá žiadny vplyv na stupeň osvetlenia a kvalitu obrazu. Vysoká obnovovacia frekvencia a vysoká škála šedej zaisťujú živé obrázky a spĺňajú vysoké požiadavky na vizuálne obrazy.

Ovládanie na diaľku, okamžitá komunikácia, ktorá zaisťuje diaľkové monitorovanie a ovládanie niekoľkých displejov súčasne. Okrem toho je možné kedykoľvek zmeniť reklamný obsah, ktorý zaisťuje aktualizáciu reklamy v reálnom čase. A čo viac, všetky formáty videa sú podporované.

Sklenená stena je nová stena budovy, ktorá prináša nové vlastnosti budovy – spájanie architektonickej estetiky, architektonických prvkov, energetickej účinnosti budov a štrukturálnych faktorov ako organickej jednoty. V budove sa môžu zobrazovať rôzne farby z rôznych uhlov, pri zmene slnečného svetla, mesačného svetla a osvetlenia, aby si ľudia mohli vychutnať dynamickú krásu.

Vo veľkých mestách po celom svete existujú nádherné sklenené závesné steny, napríklad Svetové obchodné centrum v New Yorku, ropná budova v Chicagu, Sears Tower tiež zaviedli sklenenú clonu. Veža Bank of China v Hongkongu, Šanghajská budova priateľstva a hotel Sheraton Great Wall v Pekingu atď.

Stavba sklenených stien postupne zaberala hlavné časti mestských budov. Podľa štatistík celková plocha moderných sklenených stien v Číne presiahla 70 miliónov , najmä v mestských oblastiach, také veľké množstvo sklenených stien je obrovským potenciálnym trhom pre vonkajšie reklamné médiá.

Táto oblasť má širokú škálu možností, ako napríklad sklenená opona, budova, nákupné centrum, vyhliadkové výťahy a iné príležitosti.

Vstup transparentného LED panelu do stien budovy sa stáva „mediálnou architektúrou“ a je potrebné vyriešiť tieto problémy:

(1) zabrániť poškodeniu štruktúry a vzhľadu steny sklenenej opony;

(2) udržiavanie priepustnosti steny sklenenej opony;

(3) nechať výraz architektonických médií dosiahnuť maximum.

Technológia NEXNOVO bola zameraná na dokonalý transparentný LED panel R & D, uvedenie produktu na trh s nasledujúcimi vlastnosťami pre steny:

(1) Perspektíva vysokej rýchlosti, aby sa zabezpečilo, že požiadavky na osvetlenie a pozorovací uhol sa pohybujú medzi podlahami, sklenenými fasádami, oknami a inými svetelnými štruktúrami, aby sa zabezpečilo, že sklenené steny majú dobrú viditeľnosť.

(2) Nezaberajte priestor, hrúbka dosky je len 10 mm, telesná hmotnosť obrazovky displeja iba 12 kg / m2 bez zmeny štruktúry budovy. Panel sa dá namontovať priamo na sklenenú stenu.

(3) Žiadna oceľová konštrukcia, ktorá šetrí veľa nákladov na inštaláciu a údržbu. Jednoduchá inštalácia a ľahká údržba tiež šetria veľa pracovných nákladov.

(4) Unikátny panel, závesná reklamná obrazovka, ktorá zaisťuje veľký reklamný účinok a umelecký efekt.

Benefity

Vysoká priehľadnosť

Jednoduchá inštalácia

Nízka hmotnosť

Vysoký jas

Stabilný výkon

Centrálne riadenie

Jednoduchá údržba

Energetická efektivita

Efektívnosť nákladov