O nás

Zopár slov o našej spoločnosti

Nexvision

Spoločnosť NEXVISION vznikla ako dcérska spoločnosť firmy HUDINY s.r.o.

Ako prví sme priniesli na náš trh najväčšieho producenta transparentných LED displejov firmu NEXNOVO TECHNOLOGY CO. LTD.

NEXNOVO TECHNOLOGY CO. LTD, je vynálezcom a výrobcom popredných svetových priehľadných LED displejov. So sídlom v Shenzhen v Číne, zaberá viac ako 10 000 m2 výrobnej haly, ktorá produkuje viac ako 4 000 m2 mesačne transparentných LED displejov. Spoločnosť má na svojich výstavách vyše 29 patentov.

Aktuálna zostava produktov; Séria NP, XRW, NR, NJ a NS, všetky sú navrhnuté pre širokú škálu použitia, ako sú maloobchodné predajne, reštaurácie, nákupné strediská, letiská, múzeá, finančné inštitúcie, obchodné výstavy, udalosti, festivaly, mediálna architektúra a mnoho ďalších. S rozstupom pixelov od 2,0 mm do 30 mm, úrovňou jasu dosahujúcou až 7500 nm, boli produkty NEXNOVO zďaleka najjasnejším priehľadným LED displejom na svete.

Vďaka neustálemu úsiliu spoločnosti NEXNOVO o inováciu produktov a dizajn sú najnovšie NR & NS jednoduchšie, ľahšie, užívateľsky prívetivejšie, energeticky účinnejšie a esteticky vyladené.